Halkbank Müşteri Hizmetleri (0850 Hızlı Bağlanma)

Sizlere tüm bankalarda olduğu gibi Halkbank Müşteri Hizmetleri konusunda bilgiler vermek istiyoruz. Türkiye’de ki en çok kullanılan Devlet bankası olarak hizmet veren Halkbank, binlerce müşterisine çağrı merkezinde ki müşteri hizmetleri yetkilileri ile hizmet vermeye çalışıyor.

Şuan da aktif olarak 2 çağrı merkezi numarasına sahip olan Halkbank, 444 0 400 ve 0850 222 0 400 numaraları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Bu numaraları arayarak, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili teknik destek alabilirsiniz. Halkbankası müşteri hizmetleri yetkilileri bu konuda sizlere fazlasıyla yardımcı olacaklardır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri ile Hangi İşlemler Yapılıyor?

0850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini aradıktan sonra Halkbank Dialog ile karşılaşıyorsunuz. Burada ilk önce kayıp, çalıntı ve şüpheli işlem bildiriminiz varsa tuşlamanız isteniyor. Eğer böyle bir işlem yoksa müşteri numaranız ve kart numaranız gibi kişisel bilgilerinizi girmeniz bekleniliyor. Bu bilgileri girdikten sonra sizi aşağıdaki gibi bir menü karşılıyor ve bu menüdeki tuşlamaları yaparak, ilgili işlem hakkında detaylara ulaşabiliyorsunuz.

 • Kayıp, Çalıntı ve Şüpheli işlem bildirimleriniz için 0‘ı tuşlayınız.
 • Kart işlemleri için 1
 • Bankacılık işlemleri için 2
 • Şifre, Parola ve SMS Şifre işlemleri için 3
 • İnternet şubesi, SMS Bankacılığı, Mobil ve Şifrebaz destek hizmetleri için 4
 • Mutlu müşteri merkezi için 5
 • Başvurular için 6
 • Fiyat ve Ürün bilgileri için 7
 • Kampanya bilgileri için 8

BİLGİ: Eğer Halkbank müşteri hizmetlerini BES İptal Etmek için arıyorsanız, ilgili konuyu ziyaret ederek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma Yöntemleri

Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma Yöntemleri
Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemleri

Halkbank Dialog çağrı merkezinizi aradıktan sonra sizden kişisel bilgilerinizi hızlıca girmeniz isteniliyor. Kişisel bilgilerinizi tuşladıktan sonra ana menüye aktarılıyorsunuz. Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemleri birden fazla olduğu için sizlere altta en pratik olanlardan bahsedeceğiz.

Eğer Kredi Kartı işlemleri için müşteri hizmetlerine hızlıca bağlanmak istiyorsanız:

 • Ana menüden Kredi Kartı işlemleri için 1‘i tuşlayınız.
 • Kredi Kartı işlem menüsü aktarıldıktan sonra zaman kaybetmeden 0‘ı tuşluyorsunuz ve hızlı bir şekilde müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanıyorsunuz.

Bankacılık işlemleriniz için müşteri hizmetleri yetkilisine direk bağlanmak istiyorsanız:

 • Ana menüden Bankacılık işlemleri için 2‘yi tuşlayınız.
 • Daha sonra Bankacılık işlemleri menüsüne aktarılıyorsunuz. Burada zaman kaybetmeden 0‘ı tuşlarsanız, hemen müşteri hizmetleri yetkilisine aktarılıyorsunuz.

Bu işlemleri uygulayarak, hızlı ve direk olarak Halkbank Müşteri Hizmetleri yetkilisine bağlanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezi personeli ile gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli mi?

Eğer ev, iş telefonunuz üzerinden Halkbank Müşteri Hizmetlerini arıyorsanız, standart ödemiş olduğunuz tarifeden iletişim sağlıyorsunuz. Cep Telefonunuz ile arıyorsanız, normal bir numarayı arar gibi standart tarifeler üzerinden işlem gerçekleşiyor.

Eğer yurt dışından arıyorsanız, bu kullanmış olduğunuz tarifeye göre değişiklik gösterebilir. Bunun için kullanmış olduğunuz operatörü arayarak tarife bilgisi alabilirsiniz. Eğer yurt dışından Halkbank Müşteri Hizmetlerini arıyorsanız, numaranın başına +90 ülke kodu koyarak aramanız gerekmektedir.

Halkbankası Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Eğer 0850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini için soruyorsanız, burada çalışan çağrı merkezi personelleri için mesai saati uygulaması yoktur. Halkbank, personellerini vardiyalı olarak çalıştırdığından dolayı 7 gün 24 saat hizmet vermektedirler.

Bu soruyu Halkbank şubeleri için soruyorsanız, şubelerin çalışma saatleri ve günleri şu şekildedir:

 • Sabah 09:00 – 12:30
 • Öğle Tatili 12:30 – 13:30
 • Öğleden Sonra 13:30 – 17:00

Tüm Halkbank şubeleri, haftasonları ve resmi tatillerde kapalıdır.

Yorumlar (Yok)

Cevap Verin