Garanti Bankası Personel Alımı 2019

2019 yılı başında şube sayısını 1,000’e yaklaştıran Garanti Bankası, Türkiye’nin en büyük özel bankası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Her geçen gün büyüyen Garanti Bankası, sürekli personel ihtiyacı olduğunu belirtiyor. Bu yazımız içerisinde Garanti Bankası personel alımı 2019 hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 2019 yılında başvuruların 3 farklı kritere göre alındığını söyleyebiliriz. Bu kriterler;

  • Üniversite öğrencisi üzerinden personel alımı
  • Üniversite mezunu üzerinden personel alımı
  • Tecrübeli çalışanlar üzerinden personel alımı

Üniversite Okuyan Öğrenciler İçin Personel Alım Başvurusu

Üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında öğrenim gören öğrenciler, Garanti Bankası personel alımı 2019 ilanlarına başvurabilirler. Garanti Bankasının öğrenciler için aramış olduğu şartlardan ilki 30 yaşı doldurmamış olmamasıdır. İngilizce bilme zorunluluğu yoktur, fakat; İngilizce bilmek sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Öğrencileri için sunulan personel alımlarından birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz;

Garantili Gelecek (ŞUBE): Garanti Bankasının ticari şubelerinde çalışacak personeller genellikle üniversite öğrencileri üzerinden yetiştirilmektedir. Başvurusu kabul edilen öğrenciler ilk etapta 15 günlük bir eğitim sürecinden geçmektedir. Eğitimin tamamlanması ile beraber Adana, Ankara, Bursa, Gaziantep ve İstanbul’da bulunan ticari şubelerden herhangi birinde işe başlayabilmektedir.

Talent Day: Üniversite son sınıf öğrencilerinin yararlanabileceği bir diğer iş fırsatı ise Talent Day’dır. Garanti Bankası iş alımı konusunda gençlere daha öncelik tanıdığını görmekteyiz. Garanti bankası, takım çalışması ve çeşitli vakaların çözümünü Management Trainee departmanında yürütmektedir. Bu departmanda çalışan öğrenciler genel olarak Talent Day olarak sınıflandırılır. Bu departmanda çalışabilmek için iyi bir İngilizce bilmeniz gerekmektedir. Çalışma sadece Ankara ve İstanbul’da yürütüldüğünü de hatırlatmak isteriz. 

Müşteri Temsilcisi: Garanti Bankası, haftanın 7 günü 24 saat boyunca müşterilerine telefon üzerinden destek vermektedir. Müşteri temsilcileri genel olarak üniversite öğrencileri arasında seçilerek yetiştirilmektedir. Ara ara açılan ilanlarda çalışılacak yer ilana göre değişiklik gösterebilmektedir.

TAVSİYE: Garanti Bankası personel alımı yazımızı okuduktan sonra sizleri Ziraat Bankası Personel Alımı Başvurusu (2019 Duyurusu ve Sınavı) yazımızı okumaya davet ediyoruz.

Üniversite Mezunları İçin Personel Alım Başvurusu

Üniversite Mezunları İçin Personel Alım Başvurusu
Üniversite Mezunları İçin Personel Alım Başvurusu

Günümüzde birçok üniversite mezunu bankalarda çalışabilmenin yolunu arıyor. Garanti Bankası bu konuda oldukça geniş imkanlar tanıyor. Üniversite mezunları için Garanti Bankasında bulunan pozisyonlar;

Bireysel Müşteri Danışmanı: Garanti Bankasının en çok personel ihtiyacı bulunan departman müşteri danışmanı bölümündedir. Tüm Türkiye’de bulunan Garanti Bankası şubelerinde müşterilerin isteklerine göre çözümler üretecek olan müşteri danışmanları, işe başlamadan önce ağır bir eğitimden geçerler. Bankanın kendi kadrosu içerisinde yer alan müşteri danışmanları, oldukça iyi bir gelire sahip olmaktalar.

Güvenlik Görevlisi (Tecrübeli Çalışanlar İçin): Garanti Bankası, bünyesinde yer alan personellerin profesyonel olmasına dikkat ediyor. Başta şubeler olmak üzere genel müdürlükler için açılan güvenlik görevlisi pozisyonunda deneyimli kişilere öncelik veriliyor. Bu ilan için detaylar Garanti Bankası internet şubeleri üzerinden veriliyor.

Garanti Bankası Personel Alımı İçin Başvuru: Garanti Bankası personel alımı için tüm başvurular BU bağlantı adresi içerisinden yürütülmektedir. İş başvurusu yapmadan önce bir üyelik oluşturmanız gerekecektir. Gerekli adımları uyguladıktan sonra istediğiniz departman için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorumlar (Yok)

Cevap Verin