Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları (ŞİMDİ BAŞVUR)

Türkiye’de hizmet veren özel sermayeli bankalar arasında yer alan Denizbank, milyonlarca bireysel ve kurumsal müşteriye sahiptir. Bu yazı içerisinde Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve faiz oranları hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Hizmet kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarda bulunan banka, müşteri hassasiyetine dikkat ederek taleplere yönelik çözümler üretmekte. Anlık olarak meydana gelen ihtiyaçlar için müşterilerinin yanında bulunan Denizbank, ihtiyaç kredisi ile her türlü soruna çare olmakta.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi üzerinden ekonomik ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Başta teknolojik alışverişler olmak üzere birçok alanda kullanılan krediler, geri ödemeleri yapıldığı sürece hiçbir olumsuzluk meydana getirmemektedir. 

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu ise 5 farklı şekilde yapılabilmektedir.

Denizbank Şubeleri Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi ilk olarak bankanın şube kanalı üzerinden yapılabilmektedir. Şubeler üzerinden tüm bankacılık işlemlerini halledebildiğiniz gibi kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Mevcut bir Denizbank müşterisi iseniz banka kartınız ile kolay bir şekilde sıra alarak bireysel temsilcisi ile görüşebilir, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şube üzerinden yapılan başvuruların yanıtlanma süresi genellikle birkaç dakikayı bulabilmektedir.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0 850 222 0 800 telefon numarası üzerinden 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri ile temas kurabilirsiniz. Denizbank Müşteri Hizmetleri her alanda olduğu gibi kredi başvurusu konusunda da müşterilerine destek olmaktadır.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşme sonrasında istediğiniz tutarda kredi başvurusunu göndererek değerlendirilmesini isteyebilirsiniz.

ÖNERİ: Eğer müşteri hizmetleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, sizler için hazırladığımız Denizbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma adlı konumuzu okumanızı öneririz.

Denizbank İnternet Bankacılığından İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank internet bankacılığı üzerinden de ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan başvurularda özel belge teslim etmenize gerek yoktur. T.C. Kimlik Numaranız üzerinden yapılacak kredi notu araştırmasına göre krediniz ya onaylanmaktadır ya da reddedilmektedir.

Denizbank.com ile ihtiyaç kredisi başvurusu
Denizbank.com ile ihtiyaç kredisi başvurusu

İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapmak için denizbank.com bağlantısını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Denizbank ATM’leri Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ATM’leri sadece para çekmeye yaramamaktadır. ATM’ler üzerinden para çekmek ile beraber birçok işlem yapabilirsiniz. ATM’lerin menüleri içerisinde “Kartsız İşlemler” şeklinde bir alan olduğunu göreceksiniz. Bu kısım üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Denizbank müşterileri oldukça kolay bir şekilde ATM üzerinden kredi başvurusu yapabilirken Denizbank müşterisi olmayan kişilerin biraz uğraştıklarını söyleyebiliriz.

Denizbank SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları SMS üzerinden de alınabilmektedir. Telefonlarının mesajlar kısmına giren kişiler, “KREDİM” yazıp bir boşluk bırakıp “T.C. Kimlik Numarası” yazıp 3280’e göndermeleri durumunda kredi talebinde bulunabilirler. Değerlendirme kimlik numaraları üzerinden kredi notu sistemi ile yapılmaktadır.

SMS ile yapılan kredi başvuruları onaylanması durumunda herhangi bir evrak ya da belge talep edilmemektedir. Yapmanız gereken tek şey; Paranızı alabilmek için kimliğiniz ile en yakın Denizbank şubelerini ziyaret etmektir.

TAVSİYE: Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve faiz oranları hakkında bilgiler verdik. Bununla beraber Denizbank Kurtaran Hesap Nasıl Açılır? yazımıza da göz atmanızı isteriz.

Gerekli Belgeler ve Şartlar Nelerdir? 

Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusunun nasıl yapılacağını üst bölümde dile getirmeye çalıştık. Bu kredi ile nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen birçok kişi kredi başvurusunda talep edilen belge ve şartları da merak etmektedir. Aşağıda yer alan şartlara uygun değilseniz kredi başvurusunda bulunmamanızı isteriz. Olumsuz olarak değerlendirilen her kredi başvurusu kredi notunuzun daha da aşağılara düşmesine neden olur. Denizbank ihtiyaç kredisi gerekli belge ve şartlar;

  • Denizbank ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunacakların 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor.
  • Şubeler üzerinden yapılacak başvurularda Nüfuz Cüzdanı aslı ya da fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Ücretli çalışanlar için gelir belgesi
  • Esnaf ve serbest meslek çalışanları için son 3 yıla ait bilanço
  • Ek geliriniz var ise bu gelirlerin nerelerden geldiğine dair belgeler (ev, işyeri kirası vb.)
  • Denizbank ya da başka bir bankada vadeli mevduat hesabınız varsa bu hesaplara dair de gelir belgesi

Yukarıdaki belgeleri toplasanız dahi yaptığınız kredi başvurusu reddedilebilir. Denizbank, kredi başvurularında asli olarak kredi notunu dikkate almaktadır. Düşük kredi notuna sahip olmanız durumunda maalesef ki ihtiyaç kredisi başvurularının olumsuz olarak değerlendirildiğini görebilirsiniz. Bu nedenle bu konuya dikkate alarak başvuruda bulunmanızı öneririz. 

Denizbank İhtiyaç Kredisi Aylık Ödeme Hesaplama (Güncel)

Denizbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişiler için bir aylık ödeme hesaplama tablosu çıkarmak istiyoruz. Çekilmek istenen tutarlar belli olmasına karşın aylık taksitlere göre planlamalar yapmak oldukça önemlidir. Birçok kişi kredi çekerken faiz oranlarına, kredi tahsis ücretine, sigorta bedellerine hiç dikkat etmemektedir. Geri ödeme konusunda oldukça ön planda olan bu unsurlar, aylık taksitlerinizin oluşmasını sağlayacaktır.

Örneğin; Denizbank, seçilecek vade sayısına göre 10 TL ile 50 TL arasında değişen bir kredi tahsis ücreti almaktadır. Bununla beraber yine vade sayısına göre 26,14 TL ile 381,75 TL arasında sigorta ve vergi ücreti almaktadır. Birde bunlara ek olarak eklenecek kredi faiz oranı aylık taksitlerinizin artmasına neden olmaktadır. 

Denizbank ihtiyaç kredisi aylık ödeme hesaplama;

Kredi TutarıVade SayısıFaiz OranıAylık Kredi Ödemesi
10.000 TL24 Ay%2,6598,13 TL
20.000 TL36 Ay%2,6932,55 TL
30.000 TL60 Ay%2,61.112,01 TL

Denizbank Kredi Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenebilirim?

Denizbank üzerinden yapılan ihtiyaç kredisi başvuruları genel olarak anlık sonuçlanmaktadır. Bazı durumlarda başvuruların değerlendirilmesi uzun sürebilmekte. Bu gibi durumlarda birçok kişi Denizbank kredi başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim? sorusu sormakta. Kredi başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz birçok farklı kanal bulunuyor. 0 850 222 0 800 veya 444 0 800 telefon numaraları üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu oldukça kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bununla beraber Denizbank Mobil ve İnternet bankacılığı üzerinden de başvuru sorgulama yapabilirsiniz. İnternet ve Mobil bankacılık sistemine giriş yaptıktan sonra menüler içerisinde yer alan “Başvurularım” sayfası üzerinden kredi başvurularınız ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Denizbank Alışveriş Kredisi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Denizbank Alışveriş Kredisi Ödemeleri Nasıl Yapılır?
Denizbank Alışveriş Kredisi Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz yıllarda akıllı telefonların kredi kartları ile satış yapılması kaldırılmış, ödemelerin peşin olarak alınacağı bildirilmişti. Alınan bu kararlar birçok teknoloji mağazasının olumsuz etkilenmesine neden olmuştu. BDDK’nın kredi kartlarına uygulamış olduğu bu kısıtlama nedeni ile düşen telefon satışları banka kredileri ile canlandırılmaya başlanmıştı. Media Markt, Dünyanın en büyük teknoloji marketlerinden birisidir.

Ülkemizde de birçok şubesi bulunan bu mağaza, taksitli telefon almak isteyen kişileri Denizbank’a yönlendiriyor. Denizbank ile Media Markt arasında yapılan anlaşma sonucunda artık taksitli telefon almak oldukça kolay! Media Market şubeleri içerisinde bulunan Denizbank standları üzerinden alacağınız telefon tutarı kadar ihtiyaç kredisi çekerek ödemeleri taksitli olarak yapabiliyorsunuz.

Denizbank alışveriş kredisi ile telefon satın alan ya da almayı düşünen birçok kişi ödemeleri nasıl yapacağını da öğrenmek istiyor. Ödemelerin Media Markt’a yapılacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Alınan bu kredi ile beraber artık sizler de bir Denizbank müşteri oldu sayılırsınız. Çevrenizde bulunan en yakın Denizbank şubesine giderek çekmiş olduğunuz alışveriş kredisinin taksitlerini oldukça kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bununla beraber internet ve mobil bankacılık üzerinden de ödeme yapabilir, kredi borcunuz için düzenli ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. 

Güncel Denizbank İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Denizbank, 2019 yılına oldukça güzel bir ihtiyaç kredisi kampanyası ile başlamış durumda. “Web’de Kredi” adı altında verilen bu hizmet sadece internet ve mobil bankacılığa özel olarak oluşturulmuş durumda. 60 ay vade ile geri ödeme planı oluşturulan bu ihtiyaç kredisi için faiz %2,19 üzerinden başlıyor!

Uygun faiz oranına sahip bu krediden faydalanmak isteyen diğer banka müşterileri ise kimliklerini alıp en yakın Denizbank şubesine giderek kendilerine bir hesap açtırabilirler. Açıla hesaplar üzerinden bu krediye başvurmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır.

BİLGİ: Denizbank Altın hesapları ile ilgili çeşitli kampanyalar düzenlenmekte. Eğer Denizbank Altın Hesabı hakkında detaylı yazımızı incelemek isterseniz, ilgili linke tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (Yok)

Cevap Verin