CEPTETEB Vadeli Mevduat Faiz Oranları (2020 GÜNCEL)

CEPTETEB 2020 yılı vadeli mevduat faiz geliri hesaplamak istiyorsanız çok doğru yerdesiniz. Alt bölümlerde faiz gelirinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Türkiye bankacılık sektöründe oldukça iyi bir yere sahip olan TEB, birikimlerini değerlendirmek isteyen kişilere oldukça güzel fırsatlar sunuyor. Türkiye Ekonomi Bankası üzerinden açılacak vadeli mevduat hesabı üzerinden faiz geliri alabilmek için bir miktar birikime sahip olmanız gerekiyor. Son yıllarda bankacılık alanında meydana gelen rekabet, vadeli mevduat hesaplarındaki faiz oranlarında da oldukça güzel artışlar meydana getirmiştir. Türkiye Ekonomi Bankası da bu bağlamda müşteri sayısını arttırabilmek için oldukça güzel fırsatlar hayata geçirmiş durumda. CEBTETEB vadeli mevduat faiz geliri hakkındaki bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz;

CEBTETEB Vadeli Mevduat Hesabı Özellikleri 

Türkiye Ekonomi Bankası, vadeli mevduat hesabı açtırmak isteyen kişilere oldukça güzel fırsatlar sunuyor. Banka şubeleri üzerinden de vadeli mevduat hesabı açılmasına karşın internet bankacılığının faiz oranları konusunda oldukça iyi fırsatlar sunduğunu söyleyebiliriz. CEBTETEB mobil uygulama üzerinden açılacak hesapların daha çok faiz oranları aldığını söyleyebiliriz. CEBTETEB vadeli mevduat hesabı özellikleri ise; 

  • CEBTETEB vadeli mevduat hesabı sadece bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmettir. Bu hesap sadece mobil uygulama üzerinden açılmaktadır. 
  • CEBTETEB üzerinden vadeli mevduat hesabı açtırmanız durumunda TEB’in özel müşteri statüsüne yükselirsiniz. Birikiminizi vadeli hesap içerisinde değerlendirildiğiniz sürece hiçbir şekilde havale ve EFT ücreti ödemezsiniz. 
  • Hesap açtırmanız için TEB şubelerine gitmenize gerek yoktur. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Türkiye Ekonomi Bankası’nın müşterilerine sunmuş olduğu mobil uygulamalar üzerinden de hesap açtırabilirsiniz.
  • Türk Lirası üzerinden vadeli mevduat hesabı açtırabilmek için minimum 500 TL gibi bir birikime sahip olmanız gerekiyor. 
  • 17:45’den önce açılan hesaplarda faiz kazanımı aynı gün içerisinde başlamaktadır. Mesai sonunda açılan hesaplarda ise faiz kazanımı bir sonraki iş günü içerisinde itibaren başlamaktadır.

BİLGİ: CEPTETEB Vadeli Mevduat hesabı açmak istiyorsanız, TEB Müşteri Hizmetleri ile görüşerek destek alabilirsiniz.

CEBTETEB Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları 

CEPTETEB 2020 Mevduat Faiz Oranları
CEPTETEB 2020 Mevduat Faiz Oranları

CEBTETEB vademevduat hesabı faiz oranı ile ilgili de bilgi verecek olursak; CEBTETEB, kendisi ile ilk defa çalışacak müşteri adaylarına Hoşgeldin faizi adı altında oldukça yüksek kredi faiz oranları sunmaktadır. Bununla beraber düzenli olarak birikimlerini vadeli mevduat hesabı üzerinden değerlendirmek isteyen kişilere de diğer bankalara nazaran oldukça yüksek faiz oranları sunmaktadır. CEBTETEB’in müşterilerine sunmuş olduğu vadeli mevduat hesabı faiz oranları; 

Yatırım MiktarıVade SayısıFaiz OranıAylık Faiz Geliri
50.000 TL32 Gün% 9,00334,42 TL
100.000 TL32 Gün% 9,50706,01 TL
200.000 TL32 Gün% 9,751.449,18 TL

Yorumlar (Yok)

Cevap Verin